Jak to działa ?

Krok 1: Twoje wymagania

Oferujemy szeroki zakres usług od krótkich przewodników po jednej stronie do dłuższych, w pełni spersonalizowanych broszur. Możemy również zaoferować pełną usługę pisemną lub, jeśli wolisz, po prostu działać jako redaktorzy, dopracować treść.

Krok 2: Twoja wiedza

Poprzez rozmowy telefoniczne, pocztę e-mail lub za pomocą naszego własnego (prostego!) formularza, w którym możesz odpowiedzieć na kilka pytań które pomogą nam poznać Twój dom i jego unikalne cech. Przez cały czas współpracujemy z Tobą, aby pozyskać wszystkie potrzebne nam informacje.

Krok 3: Twój wstępny projekt

Analizujemy informacje i notatki z naszych dyskusji i tworzymy kompletny przejrzysty szkic przewodnika Projektuje go nasz specjalista z dużym doświadczeniem i uzupełnia go dodając odpowiednie aspekty tak aby Twój przewodnik był wizualnie przyciągający i zawierał odpowiednie informacje.

Krok 4: Twoja opinia

Wyślemy Ci link do twojej publikacji roboczej. Gdzie będziesz mógł ocenić nasza prace. Następnie otrzymamy Twoją opinię i przygotujemy nową wersję roboczą. To trwa, dopóki nie będziesz całkowicie usatysfakcjonowany. Nic nigdy nie jest zbyt wielkim problemem, a my zawsze będziemy starali się znaleźć rozwiązanie.

Krok 5: Publikacja!

Po twoim zatwierdzeniu opublikujemy Twój nowy, błyszczący przewodnik! Będziesz mógł wyświetlać go w za pomocą spersonalizowanego linku, udostępniać, wysyłać e-mailem do gości z przeszłości, teraźniejszości i przyszłości, a nawet drukować.

Ile to kosztuje ?

Do każdego klienta i każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie. Wysokość naszego wynagrodzenia uzależniona jest od rodzaju świadczonych usług, ilości czasu, który poświęcamy na ich realizację, oraz od stopnia ich skomplikowania.

Każdy opis oferty zrobiony przez H&G jest:
  • Profesjonalnie zaprojektowany przez copywriter z doświadczeniem w turystyce
  • Pokarze Twoje profesjonalnie podejście dla gościa
  • Napisany w zrozumiałym języku
  • Wyraźnie podkreśli wyjątkowe cechy Twojej oferty
  • Opowie historię Twojego domu
  • Wyeliminuje obawy gości
  • Dokładnie przedstawi Twoją nieruchomość
  • Odpowie na najczęściej zadawane pytania przez gości

* Metodologia Host&Guest to skuteczny proces który to opracowaliśmy w celu tworzenia treści które zachęcają potencjalnych gości do zapytania lub rezerwacji!

Translate »