Rozważaliśmy wiele zasad panujących przy najmie nieruchomości krótkoterminowych w internecie na podstawie których chcieliśmy zbudować ten portal.

Wpływ na to miały w dużej mierze wady innych portali w tym sektorze i obejmowały:

 

Bezpośredni Kontakt

Okazuje się że właściciele domów na wynajem krótkoterminowy stracili bezpośredni kontakt z najemcą z którego wcześniej korzystali gdy wszystko działało się dobrze.

Portal Host & Guest został utworzony aby przywrócić bezpośredni kontakt pomiędzy właścicielami nieruchomości na wynajem i najmującym, pozostawiając sobie każdy aspekt rezerwacji między obiema stronami.

Uczciwość

Wiele firm promujących oferty na wynajem nieustannie szuka sposobów na zwiększenie przychodów. Na przykład, wprowadzanie opłat za rezerwację, oferty premium, comiesięczne pakiety, poziomy wyświetleń, oferty specjalne, ubezpieczenia i dodatki, takie jak wynajem samochodów, pozwalając innym firmom i agencjom na zalewanie klienta tysiącami reklam. Algorytmy są często stosowane w kryteriach wyszukiwania, co umożliwia pobieranie dodatkowych opłat od właścicieli domów i umieszczania ich na wyższej pozycji na liście wyszukiwań.

Host & Guest traktuje wszystkich właścicieli domów na wynajem w równy i sprawiedliwy sposób. Nie zostaną podjęte żadne próby wprowadzenia fantazyjnych programów mających na celu zwiększenie przychodów, sprzedaży itp. Nie będziemy też nigdy próbować obciążać turystów opłatą za rezerwację lub opłatę serwisową. Prosta, przejrzysta roczna subskrypcja w wysokości 120 PLN z VAT będzie naliczana w równym stopniu wszystkim właścicielom ofert wynajmu krótkoterminowego. Pozycjonowanie ofert jest zawsze rzetelnie stosowane do kryteriów wyszukiwania, które odzwierciedlają jakość i wydajność dla najemców którzy nie mają wpływu, stosując koszty / opłaty. W ten sposób stworzymy nieodłączne dążenie właścicieli domów wakacyjnych do zapewnienia wysokiej jakości usług dla wczasowiczów, którzy będą mieli wpływ na proces przeglądu, co z kolei wpłynie na „pozycjonowanie” na listach wyników kryteriów wyszukiwania. Samospełniające się proroctwo.

Stosunek Jakości do Ceny

Duże portale oferujące obiekty na wynajem w Internecie generują ogromne zyski wynikające z monopolu jaki posiadają na ten sektor. Zyski z roku na rok nadal przesuwają cenę wynajmu w górę dla najmujących i zjadają inwestycję kapitałową dokonaną przez właścicieli domów. To oczywiście obniża wartość pieniądza zarówno dla najemcy jak i właściciela domu na wynajem.

Host & Guest dokładnie obliczyło swoją jednorazową roczną opłatę w wysokości 120 z VAT, aby zapewnić generowanie wystarczających przychodów, aby zainwestować w reklamy niezbędne do konkurowania z obecnymi platformami monopolistycznymi, aby przyciągnąć osób szukających „value for money” . Ponadto, pozostając znacznie tańsze niż te większe firmy. Podobnie, nie obciążając wczasowiczów opłatą za rezerwację (12% – 60% dodatku w przypadku niektórych firm) wczasowicze również otrzymują „value for money”.

Przejrzystość i Otwartość

Wydaje się, że jest bardzo mało przejrzystości wśród dużych portali monopolu na tym rynku. Niewiele jest mechanizmów w dużych firmach aby rzeczywiście móc skonsultować się z wynajmującymi aby uzyskać informacje zwrotne na temat poziomu usług. Tam, gdzie klienci w dużej liczbie próbowali wpłynąć na poziom świadczenia usług, wydaje się, że są całkowicie ignorowani.

Host & Guest buduje mechanizmy konsultowania klientów i angażuje się w znaczące procesy oceny, oceny i informacji zwrotnej aby zapewnić że ich oferta odzwierciedla potrzeby i życzenia swoich cennych klientów. W niecodziennym przypadku gdzie musimy zmienić jakiś termin lub warunek zawsze traktujemy naszych klientów z szacunkiem dając pełen raport i powiadomienia.

Translate »