Spróbuj czegoś nowego… Skorzystaj z naszej platformy i zwiększ szanse wynajmu!

Czy przygotowujesz się do wymiany lub już wynajmujesz? Dzięki naszej Internetowej Książce będziesz mógł zapewnić swoim gościom ciepłe powitanie i pomóc im poczuć się jak u siebie w domu!

Internetowa Książka Powitalna

Cała jej zawartość jest przechowywana na naszej platformie. Nasza responsywna witryna wyświetli twoja Książkę za pomocą linku w czystej i zrozumiałej formie. Następnie udostępniasz swoją Książkę Powitalną, wysyłając gościom link (nie trzeba się rejestrować ani pobierać aplikacji!)

Dlaczego Warto Mieć Książkę Powitalną?

Usprawnienie Życia

Sfrustrowany, przytłoczony próbą dowiedzienia się jak zaprojektować lub zaktualizować swój poradnik domowy? Nie bądź! Cała praca została już wykonana dla CIEBIE!

Będąc hostem czasami może być dość męczące odpowiadanie pytań na temat obsługi Twojego domu. Nawet po pozostawieniu gościom wyraźnych ustnych lub pisemnych instrukcji. Powtarzacie te same rzeczy, gdy goście zwracają się do was z prośbą o pomoc. Nie musi tak być.

Niech Twoja książka powitania będzie pierwszą linią obrony. Dzięki prostej nawigacji i ustrukturyzowanemu układowi goście będą mogli znaleźć wszystko, czego potrzebują i kiedy tego potrzebują; od momentu przybycia, wskoku do wanny z hydromasażem i wyjazdu. Książka powitalna istnieje po to, aby ułatwić życie Tobie i Twoim gościom.

Bezpieczne Tanio

PRYWATNOŚĆ I BEZPIECZEŃSTWO są dla nas priorytetowe. Twoja Książka Powitalna zostanie umieszczona na naszej bezpiecznej stronie z unikalnym adresem URL, który możesz przesłać gościom przed rozpoczęciem pobytu lub zakończonej płatności. Wszystkie prywatne informacje na temat twojej nieruchomości nie będą widoczne dla ogółu. Jednie osoby które otrzymają od Ciebie link i hasło będą mogli zobaczyć cześć prywatną. Internetowa Książka Powitalna to niedrogi sposób na ułatwienie i zmniejszenie stresu swojej pracy, jako właścicielowi obiektu wakacyjnego. Bez gości, którzy zadają ci ciągły strumień pytań, możesz skoncentrować się na ważniejszych aspektach swojej firmy.

1286

Zadowoleni Goście

420

Książki Powitalne

2843

Rezerwacje

1

Zbierz Potrzebne Informacje

2

Wypełnij Formularz

3

Poczekaj aż się Pojawi !

KONTAKT

Masz pytania? Zadzwoń (+48) 794 203 406

Translate »