5 powodów dla których warto rezerwować bezpośrednio od właściciela.

 

W Internecie istnieje ponad 17 milionów ofert wynajmu krótkoterminowego. Wybór właściwego może być polem minowym. Ale wybór jednej w odpowiedniej cenie może być łatwiejszy niż myślisz.

Bez cienia wątpliwości najlepszym sposobem na rezerwację nieruchomości wakacyjnej / wakacyjnej jest bezpośredni kontakt z właścicielem nieruchomości.

Istnieje wiele powodów aby wynajmować bezpośrednio.

Duże oszczędności

Zacznijmy od DUŻEGO oszczędzania pieniędzy …

Gdy rezerwujesz apartament na kilka dni lub na wakacje bezpośrednio u właściciela, możesz zaoszczędzić ogromne sumy pieniędzy – jeśli to nie jest zachęta, to nie wiem, co to jest.

Duże portale wynajmu, takie jak Airbnb, Expedia, Homeaway i VRBO, pobierają opłatę za „usługę” w wysokości do 25% kosztu rezerwacji, co znacznie zwiększa koszt wynajmu.

Witryny takie jak Booking (.com) pobierają opłaty 15% od każdej rezerwacji i właściciele wliczają to w opłaty co podnosi ich cenę. Ponad to muszą czekać do miesiąca czasu na wypłatę.

OK, wybieramy jednopokojowy apartament Chip and Miao z 1 sypialnią na Florydzie .

 

 

1-tygodniowy pobyt w kwietniu w tym apartamencie (powyżej) będzie kosztować 91,00 $ więcej, jeśli zarezerwujesz przez Homeaway, niż gdy zarezerwujesz go bezpośrednio od właściciela który ma ofertę na stronie hostandguest.pl

Ta sama rezerwacja kosztować będzie o 160 USD więcej, jeśli zarezerwujesz przez Airbnb w porównaniu do ceny bezpośredniej.

 

 

W rzeczywistości Homeaway i VRBO pobierają opłatę serwisową w wysokości do 499 USD za rezerwację. Średnia opłata za rezerwację platformy wynosi 150 USD za pobyt tygodniowy.

Pobranie 150 USD za kliknięcie przycisku i rezerwacja w Airbnb to naprawdę dużo pieniędzy. Te pieniądze można by wydać na lokalne atrakcje lub można wynająć t Toyotę Yaris na tydzień i nadal mieć trochę pieniędzy – możesz zobaczyć, co mam na myśli.

 

 

Robi się gorzej 

Airbnb nie ma górnego limitu opłat za usługi, a jeśli masz zarezerwować jedną z najdroższych ofert , zapłacisz kosmiczną prowizję 10 749 USD za 7 nocy.

 

Za 10 499 USD można kupić ten zegarek Rolex Datejust, 36 mm, ze stali i żółtego złota – na całe życie!

Dlaczego więc płacić takie pieniądze na rzecz Airbnb?

 

To tyle o gospodarce dzielenia się!

Istnieje wiele innych zalet rezerwacji bezpośrednich u właściciela …

Bezpośrednia komunikacja

Gdy rezerwujesz bezpośrednio, masz bezpośredni kontakt z właścicielem lub zarządcą nieruchomości.

Zarówno właściciel lub menedżer znają dokładnie tę nieruchomość i lokalizację, aby mogli odpowiedzieć na twoje pytania i doradzić w razie potrzeby.

Mogą doradzić w takich sprawach, jak wynajem samochodu, dostęp dla osób na wózkach inwalidzkich, bezpieczeństwo w basenie, wypożyczalnia nart i tym podobne. Może masz małe dziecko i potrzebujesz łóżeczka i wysokiego krzesełka, może masz psa, a może masz starszego rodzica, który nie może wejść po schodach. Wszyscy właściciele i menedżerowie chętnie pomogą w tych i innych kwestiach.

Jeśli chodzi o jak najlepsze wykorzystanie wakacji, nic nie przebije lokalnej wiedzy. Większość właścicieli i zarządcy nieruchomości mieszkają w okolicy, więc mają bogate doświadczenie, jeśli chodzi o to, co najlepsze do zrobienia i zobaczenia na wakacjach.

Mogą polecić najlepsze bary, kawiarnie i restauracje, a także najlepsze plaże, szlaki turystyczne, trasy rowerowe, jednodniowe wycieczki i tak dalej. Są to rzeczy, które czynią to, co mogło być dobrym urlopem w fantastycznym wakacje z mnóstwem wspaniałych wspomnień.

Wystarczy przejrzeć nasze wskazówki dotyczące podróży, a zobaczysz, co mam na myśli.

Nie wszystkie właściwości są wymienione na dużych portalach lub stronach typu „Super Deal”

Wiele obiektów nie ma wymienionych w dużych portalach internetowych. Mogą być one wyłącznie rezerwowane na własnych stronach www.

Oferty z poza szczytu

Często zdarza się, że właściciele i menedżerowie mają specjalne oferty poza sezonem. Może zapytasz i dostaniesz 7 nocy w cenie 6, zniżkę za sprzątanie lub jakiś inny extra dodatek od właściciela.


W podsumowaniu…

Dzięki bezpośredniej rezerwacji:

  • Zaoszczędzisz pieniądze
  • Z korzystasz z osobistej komunikacji z właścicielem lub menedżerem
  • Dowiesz się wszystko na temat lokalizacji
  • Ominiesz pośrednika
  • Dostaniesz najlepszą ofertę
Translate »