H&G Solutions oferuje unikalny sposób na sprzedaż / wynajem nieruchomości bez konieczności płacenia prowizji lub dodawania ich do ceny sprzedaży co powoduje wzrost ceny nieruchomości. To co robimy, działa i nie znajdziesz innej firmy oferującej taką samą koncepcję.

Sprzedający:

Nie jesteśmy agentami nieruchomości, jesteśmy firmą promująca nieruchomości na sprzedaż  lub najem . Pomagamy właścicielom nieruchomości sprzedawać wynajmować prywatnie, korzystając z naszego wieloletniego doświadczenia na rynku polskim i zagranicznym,  pełnego wsparcia i wskazówek.

Nasz wyjątkowy pakiet reklamowy to kampania 12-sto miesięczna z udziałem …

Reklamujemy nieruchomości na najlepszych stronach ze specjalnie przygotowanymi ofertami sprzedaży/wynajmu nieruchomości, które przyciągają szukających nieruchomości na zakup lub najem.

Osobisty dotyk + bogate doświadczenie + znakomita reklama = sukces! Nie ma potrzeby płacenia prowizji + VAT za sprzedaż domu, kiedy możesz to zrobić za mniej niż 500 PLN przy pełnym profesjonalnym wsparciu.

Brak prowizji po zakończeniu sprzedaży oznacza, że sprzedawcy mają większą swobodę negocjowania cen lub mogą reklamować po bardziej konkurencyjnej cenie, aby przyciągnąć więcej kupujących!

Opcje płatności są proste … Przelew bankowy na nasze konto biznesowe, bezpieczna płatność online za pomocą karty debetowej lub kredytowej lub płatność przez PayPal.

H&G Solutions daje sprzedawcom możliwość prywatnej reklamy w hostandguest.pl.  Większość stron internetowych nie  pozwalają prywatnym sprzedawcom reklamować się bezpośrednio. Możemy umieścić Twoją nieruchomość na stronach takich jak booking.comairbnb.com, które nie zezwalają na prywatne reklamy sprzedającego.

Na podstawie opinii i opinii, jakie otrzymujemy, możliwości, jakie oferujemy prywatnym sprzedawcom nieruchomości, nie można znaleźć gdzie indziej.

Sprzedawcy mogą nam zaufać …  Jesteśmy wysoko wykwalifikowanymi specjalistami w dziedzinie nieruchomości, którzy „trzymają rękę na pulsie” na rynku nieruchomości i przekazujemy naszą wiedzę zarówno sprzedawcom, kupującym, jak i  najmującym.

Produkujemy unikalne opisy nieruchomości  ze starannie opracowanym brzmieniem i wieloma informacjami przedstawionymi profesjonalnie i wyświetlanymi milionom nabywców na całym świecie 24 godziny na dobę, 365 dni w roku. Kupujący po drugiej stronie globu mogą czytać nasze opisy nieruchomości, podczas gdy nasi sprzedawcy śpią.

Sprzedaż jest kluczem i mamy ich dużo … wiemy, że sprzedaż, kupno, wynajem nieruchomości jest łatwa, ale rynek się poprawia, a szansa na sprzedaż prywatną jest lepsza niż kiedykolwiek! Mamy wielu kupujących, którzy chcą kupić tylko „bezpośrednio od właściciela” nieruchomości. Wspieramy sprzedawców i kupujących tak często, jak tylko chcą. Jesteśmy zawsze gotowi służyć pomocą i poradą.

Nie znamy żadnej innej firmy, która zapewni tak wysoki poziom osobistej obsługi sprzedawcom prywatnym, obejmując:

 Znakomicie napisane,  profesjonalne opisy nieruchomości, które nie mają sobie równych w branży sprzedaży nieruchomości.

♦  W pierwszej kolejności zapytania od zainteresowanych kupujących są rozpatrywane w imieniu sprzedawcy (w celu sprawdzenia jakości), a następnie przekazywane sprzedawcom w celu dalszej komunikacji i zorganizowania oglądania.

  Bezpłatne wyceny porównawcze cen on-line są dostępne (za pośrednictwem poczty elektronicznej) dla naszych sprzedawców w dowolnym momencie podczas ich 12-miesięcznej kampanii reklamowej.

♦  Nigdy nie dochodzi do sprzedaży krzyżowej … Zapytanie kupujących o konkretną nieruchomość nigdy nie jest przekierowywane na inny dom na sprzedaż (sztuczka agencji nieruchomości)!

  Wszyscy nasi klienci traktowani są indywidualnie, a także ich nieruchomości. Żaden z dwóch sprzedawców nie poprosi o ten sam rodzaj wsparcia, a rzadko dwie nieruchomości są takie same.

  Jeśli sprzedawca woli przesyłać nam zdjęcia pocztą e-mail, WhatsApp, pen-drive – dostosowujemy się do preferencji sprzedającego, aby zapewnić wygodne.

H&G Solutions nie jest bezimiennym biznesem internetowym – możemy odpowiadać na zapytania Twoich klientami przez telefon/email w języku polskim, angielskim, hiszpańskim w trakcie Twojej 12-miesięcznej kampanią reklamowej.

W każdej chwili możesz zmienić swój opis nieruchomości w ciągu 12 miesięcy. Usługa ta jest dostępna bezpłatnie.

 Co miesiąc nasi sprzedawcy otrzymują pocztą elektroniczną Przegląd miesięcznych wyników – sprzedaż, poziom zapytań, które portale są najlepsze i wiele użytecznych informacji o rynku nieruchomości.

Cena za nasze usługi jest bardzo konkurencyjna i  korzyści są ogromne – wysoka jakość, profesjonalna obsługa, porady po drodze i szansa na zaoszczędzenie tysięcy złotych normalnie wypłacanych agentowi … Nie tylko reklamujemy Twoją nieruchomość – komunikujemy się z Tobą, przekazujemy opinie i doradzamy.

Sprzedaż prywatna za pośrednictwem Internetu staje się normą w dzisiejszych czasach, ale rzadko przy tak niskiej cenie. Zwłaszcza biorąc pod uwagę liczbę oglądalności i łatwości  w wyszukaniu ofert generowanych przez nas.

Potencjalni nabywcy nieruchomości zaczną szukać swojego wymarzonego domu on-line – to fakt. Dbamy o to, aby ci kupujący mieli możliwość zobaczenia, czy Twoja nieruchomość jest na sprzedaż lub wynajem. Regularnie otrzymujemy ponad 200 zapytań każdego miesiąca od kupujących – jednym z nich może być Twój kupujący …

Większość naszych nowych klientów pochodzi z rekomendacji – po prostu zadzwoń lub napisz do nas wiadomość e-mail, prawdopodobnie będziesz bardzo mile zaskoczony, a nawet zszokowany tym, jak dobrze jesteś traktowany. Wielu klientów twierdzi, że jesteśmy „powiewem świeżego powietrza”!

Kupujący:

Wierzymy, że znajdziesz  w naszych opisach wszystkie potrzebne ci informacje.  Zawierają one dane lokalizacji, pełny opis nieruchomości i smak tego, jak by to było żyć w obszarze geograficznym domu. Staramy się również uwzględnić średnie koszty bieżące nieruchomości, aby dać wyobrażenie o kosztach posiadania, które prawdopodobnie będą o wiele niższe niż myślisz.

Nasi prywatni sprzedawcy nie płacą prowizji, więc nie będziesz płacić prowizji + 23% VAT zawartej w cenie. Prawdopodobnie możesz kupić nieruchomość za pośrednictwem H&G Solutions bardziej efektywnie niż za pośrednictwem agenta nieruchomości!

Kupujący organizują oglądanie nieruchomości, które ich interesują bezpośrednio ze sprzedawcą.

Nasi sprzedawcy i kupujący komunikują się między sobą, co odcina „pośrednika”, dzięki czemu możesz natychmiast zadać sprzedawcy najważniejsze pytania lub złożyć ofertę.

Zapamiętaj:

H&G zapewniają jedynie przestrzeń reklamową dla właścicieli domów na sprzedaż/wynajem i bezpośrednio łączą z nimi potencjalnych klientów. Nie sprawdza żadnych właściwości ani nie weryfikuje żadnych komentarzy ani treści wprowadzonych w reklamie przez Ciebie, właściciela nieruchomości. To ty, właściciel nieruchomości ponosisz wyłączną odpowiedzialność za oświadczenia złożone w reklamie w witrynie hostandguest.pl. Ponadto, ponieważ H&G nie ma żadnej umowy z jakimkolwiek kupującym/najmującym nie może być uważany za sprzedawcę lub dzierżawcę i być wykorzystany w jakiejkolwiek formie umów sprzedaży.

Masz pytania? Zadzwoń +48 794 203 406 / Napisz, jesteśmy do Twojej  dyspozycji.

 

Translate »